Listopad 2010

Sem se přihlásila do MISS :D

7. listopadu 2010 v 21:19 | Mišulka |  Aktuálně
Zdravím všechny co navštěvují můj blog.Tákže předem varuji ,nejsem nejkrásnější :D ..Ale přihlásila jsme se do miss na těch to blogách http://princeees.blog.cz/1011/soutez-miss (jsem číslo 4.) a http://celebritqa-dessing.blog.cz/1011/1-kolo-miss-2010#komentare(jsem číslo 9.)..Pro info , nemám ráda MISS ,  nezáleží na kráse , ale na tom jaké máš chování :) Doufám že mi dáte hlas :) Děkuji.

Dospělost ?

7. listopadu 2010 v 21:08 | Mišulka |  Téma Týdne
Dospělost ?
Já opravdu nevím co je to dospělost jsem patnáctiletá holka co má zítra narozky .A vůbec se mi za to co provedu(né že bych něco měla provést)(je to řečeno IRONICKY).
Nechce nést zodpovědnost na tož si říct Jů , je mi Patnáct super už jsem dospělá. Vůbec to tak není , ještě se na to necítím.Mé pocity jsou náladové spíše moje nálada je jako počasí.Jednou jsem taková , jednou zase maková.Je to těžký si říct už jsem dospělý .Téma dospělost je opravdu těžký vyjádřit slovy. Mé pocity jsou jiné.Myslím si že mnoho lidí ani ve 30.lety se necítí být dospělými . Každý člověk pozná kdy dospěl až udělá svojí osudovou chybu a bude se jí snažit napravit. Nebo se bude muset rozhodnout jak vést svůj život. Musí si uvědomit co je pro něj to nejlepší , a teď zdůrazňuji nemám ráda když někdo řekne já sem si vybral tuhle cestu , aby ten druhý se měl lépe.Chápu myslí na toho druhého , ale podle mě je to pak člověk který chce aby ho druzí litovaly protože dopadl hůře. ! To snad né,doufám že takový nikdo není a když ano , ať pak se nedivý že ho druzí přehlíží za své neúspěchy .Trochu si tu protiřečím říkám si že nemám ráda sobecké lidi co myslí na sebe , ale také že nemám ráda lidi kteří dají svou možnost k lepšímu životu tomu druhému. Je to těžké,odbočuji tu do tématu .Dospělost ,každý to pojme jinak.Proto já tu budu psát co si o to myslím . A doufám že mi to nikdo nebude chtít vyvracet .Podle mě je každý člověk dítětem , dejte mu svojí hračku a uvidíte úsměv na tváři . Vez mě te mu jí , a uvidíte dospělého člověka co má starosti .K dospělosti patří starosti , proto já nejsem dospělá.
l

Důvod žít.

1. listopadu 2010 v 16:12 | Mišulka |  Má volná témata
Důvod žít ?.
Důvod žít ?.Když řeknu tuhle jednoduchou větu,každý si představí to své.Pro mě to jsou přátelé,rodina a nic víc.Ale to co jsem vyjmenovala je pro mě to nejvíc.Jako každý žije svůj život jak se nejlíp dá.Chce pro toho druhého nejlíp ,to jsou človíčkové kterých je velmi málo , a proto já si jich vážím.Pak existují lidé kteří myslí jenom na sebe , tyhle lidi já opravdu nemám v lásce. Příčí se mi když sou na sebe lidi zlý.Takový být nemusí.Ale i díky ním poznávám co je to opona života. Má opona života začala před patnácti lety a má pokračování do teď a sem si jistá že ještě dlouho bude..Vrátím se k tématu důvod žít ?!! ..Nebudu vám tady vypisovat kdo,co , proč pro mě někdo něco znamená a jak moc.To vím jenom já a ti mí . Ale každému musím předem říct , mít radost ze života neznamená mít úsměv na tváři ale úsměv na tváři někomu vykouzlit.Proto je dost velký důvod žít.Každý to pochopí až nebude sobecký na toho druhého a bez očekávání udělá radost ze života s maličkostí .I nepřátelům můžeš vykouzlit úsměv a ukázat mu o kolik seš lepší. Ty máš důvod žít,važ si ho a za žádnou cenu ho nepouštěj.Jestli si myslíš že nemáš důvod asi si to špatně četl/a.Takže si to přečti znova , možná ti to dojde.Že tvůj život je originál , a bez tebe je svět pro někoho na nic.A klidně ho vymění za nic.Žij ! Máš důvod .hhh